oleje - maziva - aditiva - chladící kapaliny

+420 774 907 906
info@millers-oils.cz
expedujeme do 48 hodin

Aktuality

Novinky Millers Oils Motorsport

1Sezona WRC 2015 odstartovala a tím i šestý rok spolupráce Martina Prokopa a Millers Oils. Ford Fiesta RS WRC Jipocar Czech National Teamu používá revoluční oleje s nanočásticemi Millers Oils Motorsport NANODRIVE.
2Millers Oils je partnerem projektu Opel Adam Rally Cupu 2015 a dodavatelem špičkových olejů Motorsport NANODRIVE pro závodní speciály Opel Adam Cup, které budeme brzy vídat na českých rallyových tratích.
3Porsche 997 R-GT z dílen Tuthill Porsche, pilotované legendárním Francoisem Delecourem, používá oleje Millers Oils Motorsport NANODRIVE. První letošní vítězství v kategorii R-GT si přivezlo z Rallye Monte Carlo!
4Martin Hudec a Jaroslav Orsák hájí barvy Millers Oils v seriálu FIA ME v Rally.
Obě Škody Fabie S2000 z dílen Orsák Rally Sport mažou oleje Millers Oils Motorsport NANODRIVE – motorový CFS 0w30 NT a převodový CRX LS 75w140 NT. Používá se i špičková brzdová kapalina Racing Brake Fluid 300+.
5V roce 2014 jsme podpořili i dva jezdce za volanty rychlých Felicií, které jste mohli spatřit v ČMPR, Volném Poháru, ale i v některých závodech MČR v rally. Úspěšná spolupráce a podpora bude pokračovat i v sezoně letošní. Přejeme Davidovi Kovářovi a Jirkovi Zahrádkovi hodně úspěchů a pěkných vzájemných soubojů.
6I v letošním roce jsou oleje Millers Oils originální tovární náplní Caterham Cars Ltd. a významným technickým partnerem britské okruhové Caterham série. V ČR již několik let úzce spolupracujeme s importérem a zástupcem Caterhamu pro náš trh a dodáváme mu špičkové oleje z řady Motorsport NANODRIVE.